Autor Téma: Rychlé a snadné večeře - aneb když mám půl hodinu a žádnou cizokrajnou surovinu  (Přečteno 5125 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Aneta

  • Host
Napište recept, co vás jako první napadne, když potřebujete uvařit rychlou večeři. Ani to nemusí být  s přesným poměrem surovin, prostě jen inspirace.

Reklama


Offline Airy

  • Velmi aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 1814
  • Hodnocení: +35/-0
Špagety, kečup a sýr. Dobrota.  ;)

Ibba

  • Host
 červená čočka s rajskou omáčkou a volským vokem:   Povařím červenou čočku téměř do měkka, v kombinaci vody a rajského protlaku  (jde to hodně rychle, vaří se jen pár minut) , dokořením sůl, pepř, cukr,  koření (co mám oregáno, majoránka, tymián...) k tomu volské oko. Když mám náladu, vylepším to osmaženou cibulkou...

Tomáš

  • Host
Já rád sladké. Palačinky s marmeládou. Mňam. :-)

Katrin

  • Host
Citace: Ibba  Únor 28, 2019, 12:28:30 odpoledne
červená čočka s rajskou omáčkou a volským vokem:   Povařím červenou čočku téměř do měkka, v kombinaci vody a rajského protlaku  (jde to hodně rychle, vaří se jen pár minut) , dokořením sůl, pepř, cukr,  koření (co mám oregáno, majoránka, tymián...) k tomu volské oko. Když mám náladu, vylepším to osmaženou cibulkou...

Bezva nápad. Dnes to vyzkouším.  :)

František

  • Host
Já bych si nechal přivézt pizzu.  :D

Offline Ann

  • Člen*
  • Velmi aktivní člen
  • ******
  • Příspěvků: 1395
  • Hodnocení: +70/-0
Selskou amoletu, nebo-li "co dům dal"  :D
Vařené brambory, do nich sýr nebo salám, papriku, cibuli a směs na pánvičce zalít vejcem. Také rychlá dobrota.  :)

Fanda9175

  • Host
já sním všechno a vaření je můj velký koníček :) kromě focení rád vařím :)

Petr

  • Host
Já moc nevařím. :D Ale jím rád.  :)

Fanda9175

  • Host
Citace: Tomáš  Únor 28, 2019, 12:36:05 odpoledne
Já rád sladké. Palačinky s marmeládou. Mňam. :-)

to ano Tome :) já je dělám i na slaný způsob se šunkou či sýrem anebo se zeleninkou :) anebo  jsou dobré s karamelizovanou červenou cibulí a nivou plněné anebo špenátem a sýrem apod. :)

Fero

  • Host
Re:Rychlé a snadné večeře - aneb když mám půl hodinu a žádnou cizokrajnou surovinu
« Odpověď #10 kdy: Březen 06, 2019, 10:28:17 odpoledne »
Udělal bych si topinku  :D

Danča

  • Host
Citace: Ibba  Únor 28, 2019, 12:28:30 odpoledne
červená čočka s rajskou omáčkou a volským vokem:   Povařím červenou čočku téměř do měkka, v kombinaci vody a rajského protlaku  (jde to hodně rychle, vaří se jen pár minut) , dokořením sůl, pepř, cukr,  koření (co mám oregáno, majoránka, tymián...) k tomu volské oko. Když mám náladu, vylepším to osmaženou cibulkou...

Dobrý nápad.  :)

Barbora

  • Host
Re:Rychlé a snadné večeře - aneb když mám půl hodinu a žádnou cizokrajnou surovinu
« Odpověď #12 kdy: Květen 16, 2019, 09:10:16 dopoledne »
Já to i zkusila, opravdu dobré a rychle hotové.

Alena

  • Host
Citace: Ibba  Únor 28, 2019, 12:28:30 odpoledne
červená čočka s rajskou omáčkou a volským vokem:   Povařím červenou čočku téměř do měkka, v kombinaci vody a rajského protlaku  (jde to hodně rychle, vaří se jen pár minut) , dokořením sůl, pepř, cukr,  koření (co mám oregáno, majoránka, tymián...) k tomu volské oko. Když mám náladu, vylepším to osmaženou cibulkou...

To si zaslouží TOP! Vynikají a rychle hotové, už jsem to vyzkoušela.  :)

Nina

  • Host
Já mám pro takové rychlé večeře vždycky hotové jídlo v mrazáku. Sotva přijdu z práce a už si stolu sedí tři mužský a čekají co jim dám.  :)  Není čas se s něčím vařit.