Nové fórum
Všetečné otázky => Vše co se vám nechce hledat ve Wiki i pokec => Téma založeno: Danny Červen 28, 2026, 06:57:13 dopoledne
Název:
Co je licence EPL2 i Apache2?
Přispěvatel:
Danny
Červen 28, 2026, 06:57:13 dopoledne
K čemu je dobrá licence EPL2 i Apache2?