Nové fórum

Všetečné otázky => Vše co se vám nechce hledat ve Wiki i pokec => Téma založeno: Bohumila Červen 27, 2026, 08:06:01 dopoledne

Název: Mohu si vzít zemřelého?
Přispěvatel: Bohumila Červen 27, 2026, 08:06:01 dopoledne
Co kdyby můj snoubenec těsně před objednanou svatbou zemřel, mohu se s ním uzavřít manželství?
Název: Re:Mohu si vzít zemřelého?
Přispěvatel: Airy Červen 28, 2026, 06:24:26 dopoledne
V právním řádu ČR sňatek po smrti neexistuje, a to ani v případech, kdy již byly úřady zaplaceny nebo byl sňatek naplánován a schválen.
Zemřelý nemůže říct ANO.