Nové fórum

Všetečné otázky => Vše co se vám nechce hledat ve Wiki i pokec => Téma založeno: Jan Červen 25, 2026, 06:54:14 dopoledne

Název: Proč prezident tak zoufale trvá na své účasti na summit NATO?
Přispěvatel: Jan Červen 25, 2026, 06:54:14 dopoledne
Jaký má důvod vnucovat se tam, kde ho nechtějí?
Název: Re:Proč prezident tak zoufale trvá na své účasti na summit NATO?
Přispěvatel: Lucka Červen 26, 2026, 06:30:15 dopoledne
Protože byl voják a ta zarputilost svědčí o jeho povaze.