Nové fórum
Všetečné otázky => Vše co se vám nechce hledat ve Wiki i pokec => Téma založeno: Jan Červen 25, 2026, 06:54:14 dopoledne
Název:
Proč prezident tak zoufale trvá na své účasti na summit NATO?
Přispěvatel:
Jan
Červen 25, 2026, 06:54:14 dopoledne
Jaký má důvod vnucovat se tam, kde ho nechtějí?
Název:
Re:Proč prezident tak zoufale trvá na své účasti na summit NATO?
Přispěvatel:
Lucka
Červen 26, 2026, 06:30:15 dopoledne
Protože byl voják a ta zarputilost svědčí o jeho povaze.