Nové fórum

Všetečné otázky => Vše co se vám nechce hledat ve Wiki i pokec => Téma založeno: Alenka Červen 24, 2026, 07:03:45 dopoledne

Název: Už se vyrábí elektromobil – model Škoda Peaq?
Přispěvatel: Alenka Červen 24, 2026, 07:03:45 dopoledne
Můj přítel o něm básní.
Název: Re:Už se vyrábí elektromobil – model Škoda Peaq?
Přispěvatel: Lojza Červen 25, 2026, 06:26:45 dopoledne
Sériová výroba elektromobilu Škoda Peaq se v tuto chvíli ještě nerozběhla, ale její spuštění v hlavním závodě v Mladé Boleslavi je naplánováno na léto 2026. Automobilka již spustila oficiální konfigurátor a přijímá objednávky, přičemž první vozy se k zákazníkům dostanou ve druhé polovině roku 2026.