Nové fórum

Všetečné otázky => Vše co se vám nechce hledat ve Wiki i pokec => Téma založeno: Aleš Červen 24, 2026, 07:00:43 dopoledne

Název: Proč smí do národního registru psů zapisovat jen veterináři?
Přispěvatel: Aleš Červen 24, 2026, 07:00:43 dopoledne
Proč mám platit veterináři za to že mi psa zapíše? To by přece zvládnul každý majitel sám.
Název: Re:Proč smí do národního registru psů zapisovat jen veterináři?
Přispěvatel: Patricie Červen 25, 2026, 06:24:22 dopoledne
Přece proto aby si veterináři víc vydělali. Zaplatí státu daně z příjmu. Ty bys to tam zapsal a stát by z toho nic neměl.