Nové fórum
Všetečné otázky => Vše co se vám nechce hledat ve Wiki i pokec => Téma založeno: Aleš Červen 24, 2026, 07:00:43 dopoledne
-
Proč mám platit veterináři za to že mi psa zapíše? To by přece zvládnul každý majitel sám.
-
Přece proto aby si veterináři víc vydělali. Zaplatí státu daně z příjmu. Ty bys to tam zapsal a stát by z toho nic neměl.