Nové fórum

Všetečné otázky => Vše co se vám nechce hledat ve Wiki i pokec => Téma založeno: Vašek Květen 09, 2026, 07:09:11 dopoledne

Název: Smím řídit když jsem snědl 3 koňakové špičky?
Přispěvatel: Vašek Květen 09, 2026, 07:09:11 dopoledne
Smím řídit když jsem snědl 3 koňakové špičky?
Název: Re:Smím řídit když jsem snědl 3 koňakové špičky?
Přispěvatel: Lucka Květen 10, 2026, 06:40:41 dopoledne
V jedné koňakové špičce je  velmi malé množství alkoholu, méně než 1-2 ml. Tři špičky tak představují zanedbatelné množství alkoholu, které se v těle odbourá velmi rychle.