Nové fórum
Všetečné otázky => Vše co se vám nechce hledat ve Wiki i pokec => Téma založeno: Vašek Květen 09, 2026, 07:09:11 dopoledne
-
Smím řídit když jsem snědl 3 koňakové špičky?
-
V jedné koňakové špičce je velmi malé množství alkoholu, méně než 1-2 ml. Tři špičky tak představují zanedbatelné množství alkoholu, které se v těle odbourá velmi rychle.