Odpověď

Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Připojit:
(Vymazat přílohu)
(více příloh)
Omezení: 4 příloh na příspěvek, maximální velikost 2000KB, maximální vlastní velikost 2000KB
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Nejdelší řeka v ČR:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Patricie
« kdy: Červen 25, 2026, 06:24:22 dopoledne »

Přece proto aby si veterináři víc vydělali. Zaplatí státu daně z příjmu. Ty bys to tam zapsal a stát by z toho nic neměl.
Poslal: Aleš
« kdy: Červen 24, 2026, 07:00:43 dopoledne »

Proč mám platit veterináři za to že mi psa zapíše? To by přece zvládnul každý majitel sám.