Poslal: Honza
« kdy: Včera v 06:43:35 dopoledne »Častěji se říká: kdyby blbost kvetla, svět by byl jako jedna velká rozkvetlá zahrada.

Sice nekvete, ale rozrůstá se a množí jak divá.Přesně tak. Najdeš jí všude, jako plevel.




Nemůže. Kdyby blbost kvetla, bylo by v lednu všude plno květů.



