Zdraví > Rady a zkušenosti o zdraví

Proč mě každý den bolí hlava?

(1/2) > >>

Gustav:
Každý den ráno mě bolí hlava. Ve dne už je to pak lepší, čím to může být?

Fanda9175:
ahoj Gustave :) spíš tvrdým spánkem ? máš zvýšený krevní tlak ? nedostatek hořčíku ? :) to všechno jsou příznaky bolesti hlavy.

Gustav:
Spím špatně, několikrát za noc se budím. Krevní tlak mám v pořádku a jím zdravě, hořčík mi snad nechybí.

Fanda9175:
tak to bude tím, že si nevyspalý zřejmě jsi ve stresu měl by sis dávat meduňkový čaj na uklidnění :)

Gustav:
Díky. Ve stresu opravdu jsem, jen nevím jak se ho zbavit. Meduňkový čaj vyzkouším.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi