Příběhy ze žívota i vtípky > Zajímavé příběhy ze života i vtipy, vše v jednom

Když vnouček nakupuje

<< < (2/2)

Dan:
U nás se prodávají za 69 Kč za kilo.

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi