Zdraví > Rady a zkušenosti o zdraví

Co znamená, když mi praská v kloubech?

(1/1)

Leon:
Co znamená, když mi praská v kloubech? Nebolí to.

Lojza:
Praskání v kloubech je nejčastěji neškodný jev způsobený uvolňováním bublinek plynu ze synoviální tekutiny nebo pohybem šlach a vazů. Pokud praskání není doprovázeno bolestí, otokem či omezením pohybu, obvykle se nejedná o vážný problém. Může jít ale i o příznak opotřebení chrupavky (artróza) či přetížení.

Navigace

[0] Seznam témat

Odpověď

Přejít na plnou verzi