Zdraví > Rady a zkušenosti o zdraví
Co znamená, když mi praská v kloubech?
(1/1)
Leon:
Co znamená, když mi praská v kloubech? Nebolí to.
Lojza:
Praskání v kloubech je nejčastěji neškodný jev způsobený uvolňováním bublinek plynu ze synoviální tekutiny nebo pohybem šlach a vazů. Pokud praskání není doprovázeno bolestí, otokem či omezením pohybu, obvykle se nejedná o vážný problém. Může jít ale i o příznak opotřebení chrupavky (artróza) či přetížení.
Navigace
[0] Seznam témat
Přejít na plnou verzi