Autor Téma: Kožní vyrážka jako reakce na antibiotika?  (Přečteno 155 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Táborský

  • Host
Kožní vyrážka jako reakce na antibiotika?
« kdy: Duben 14, 2019, 01:42:46 odpoledne »
Beru antibiotika druhý den a na prsou se mi udělala vyrážka. Mám je vysadit, nebo brát dál?

Reklama

Kožní vyrážka jako reakce na antibiotika?
« kdy: Duben 14, 2019, 01:42:46 odpoledne »

Offline Ann

  • Člen*
  • Velmi aktivní člen
  • ******
  • Příspěvků: 1390
  • Hodnocení: +70/-0
Re:Kožní vyrážka jako reakce na antibiotika?
« Odpověď #1 kdy: Duben 14, 2019, 07:32:38 odpoledne »
Ano, to opravdu může být alergická vyrážka. Zítra zajdi ke svému lékaři, vymění ti je za jiné.

Offline Mirek

  • Velmi aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 1244
  • Hodnocení: +62/-0
Re:Kožní vyrážka jako reakce na antibiotika?
« Odpověď #2 kdy: Květen 27, 2022, 06:59:23 dopoledne »
Alergie na antibiotika je bohužel celkem častá.

Offline Matyáš

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 373
  • Hodnocení: +15/-0
Re:Kožní vyrážka jako reakce na antibiotika?
« Odpověď #3 kdy: Červen 06, 2022, 07:07:03 dopoledne »
Já měl vyrážku po penicilinu.