Zdraví > Rady a zkušenosti o zdraví

Kuří oko jak vypadá, co to je?

(1/1)

Nataša:
Je Kuří oko nádor? Mám se bát?

ambito:
Boj se. Kuří oko na nevhodném místě bolí jako prase, ale nádor to opravdu není. :D Kuří oko vzniká na místech, kde se pokožka tře o obuv. Proto je vhodné nosit kvalitní obuv, nejlépe ortopedickou, ale lodičky opravdu ortopedické nejsou. :D

Nataša:
Jasně no.  :) Jsem asistentka a do práce v pohodlných botách chodit nemůžu. Ale díky.

Marika:
Kuří oko je jen ztvrdlá kůže. Zvládneš si ho vystříhat i sama.

Lojza:
Zajdi na  pedikúru, tam ti ho vyříznou.

Navigace

[0] Seznam témat

Odpověď

Přejít na plnou verzi