Zdraví > Rady a zkušenosti o zdraví
Kuří oko jak vypadá, co to je?
(1/1)
Nataša:
Je Kuří oko nádor? Mám se bát?
ambito:
Boj se. Kuří oko na nevhodném místě bolí jako prase, ale nádor to opravdu není. :D Kuří oko vzniká na místech, kde se pokožka tře o obuv. Proto je vhodné nosit kvalitní obuv, nejlépe ortopedickou, ale lodičky opravdu ortopedické nejsou. :D
Nataša:
Jasně no. :) Jsem asistentka a do práce v pohodlných botách chodit nemůžu. Ale díky.
Marika:
Kuří oko je jen ztvrdlá kůže. Zvládneš si ho vystříhat i sama.
Lojza:
Zajdi na pedikúru, tam ti ho vyříznou.
Navigace
[0] Seznam témat
Přejít na plnou verzi